GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-12-2020 20:25   Güncelleme : 29-12-2020 02:56

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğünden AGC’ye Ziyaret

Adıyaman İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aydın Aksoy ile Trafik Şube Müdürü Koray Günaydın, Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya’yı ziyaret ederek, bilgi alışverişinde bulundu.

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğünden AGC’ye Ziyaret

 

AGC Başkanı Zeki Dişkaya’yı makamında ziyaret eden İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aydın Aksoy ve Trafik Şube Müdürü Koray Günaydın, il genelinde uyguladıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

“Şehrin her yerinde kurallara uymayanlar hakkında da idari işlemler yapılıyor”

Pandemi nedeniyle Adıyaman genelinde alınan önlemlere ve çalışmalarına dikkat çeken İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aydın Aksoy; “Pandeminin ilk yaşandığı andan itibaren Adıyaman genelinde çalışmalarımızı arttırdık. İl genelinde alınan önlemlerle birlikte birimlerimizde bulunan bütün ekiplerimiz halkımızın sağlığı için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyorlar. Şehir merkezinde, il giriş ve çıkışlarından yer alan arama noktalarında ekipleriniz hem vatandaşları uyarıyor hem de uyulması gereken kuralları hatırlatıyor. Ayrıca şehrimizin her noktasında vatandaşların pandemi kurallarına uyması konusunda emniyet ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor. Şehrin her yerinde kurallara uymayanlar hakkında da idari işlemler yapılıyor. Bizlerin yapmış olduğu çalışmaları yakından takip eden basın mensuplarına çok teşekkür ederiz. Basın mensupları aynı zamanda bizlerle birlikte gece gündüz demeden çalışan ve çalışmalarımızı kamuoyuna duyurmak için çaba gösteren emekçilerdir. AGC nezlinde basın mensuplarına başarılar dilerim” dedi.

“Emniyet birimlerimiz halkın sağlığı için insanları uyarıyor”

Adıyaman İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aydın Aksoy ile Trafik Şube Müdürü Koray Günaydın’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Zeki Dişkaya; “Adıyaman’da huzurun sağlanması için gecesini gündüzüne katan emniyet teşkilatımıza minnettarız. Çünkü ilimizin huzurlu bir kent olması için emniyet teşkilatımız 365 gün 24 saat demeden halkın güvenliği için çalışmalarını sürdürüyor. Eğer bu ilin huzurun başkenti olduğu söyleniyorsa burada en büyük emek emniyet teşkilatımızın ve güvenlik güçlerimizindir. Bizler geceleri evlerimizde olurken emniyet teşkilatımız ise sürekli olarak cadde ve sokaklarda bekliyor. Ayrıca pandemi süresinin başladığı ilk günden bu yana emniyet teşkilatımız halkın sağlığı için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Adıyaman’ın her yerinde emniyet güçlerimiz maske ve sosyal mesafe konusunda halkımızı bilinçlendiriyor. Kurallara uymayan bazı kişilere kesilen cezalar konusunda da emniyet güçlerimize sonuna kadar destek vermekteyiz. Emniyet birimlerimiz halkın sağlığı için insanları uyarıyor. Bugün AGC’yi ziyaret eden İl Emniyet Müdür Yardımcımız Aydın Aksoy ile Trafik Şube Müdürümüz Koray Günaydın’a çok teşekkür ederek, görevlerinde başarılar dilerim” diye konuştu.