EĞİTİM
Giriş Tarihi : 13-04-2021 20:21   Güncelleme : 25-04-2021 15:05

Ahmet Alagöz’den Sincik İlçesine Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, çeşitli temaslarda bulunmak ve yüz yüze eğitim çalışmalarını yerinde incelemek için Sincik İlçemizi ziyaret etti.

Ahmet Alagöz’den Sincik İlçesine Ziyaret

 

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz çeşitli temaslarda bulunmak ve eğitim öğretim çalışmalarını yerinde görmek için Sincik İlçemizde inceleme ziyaretinde bulundu. Bu ziyarete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Altındal'da eşlik etti.

Sincik İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aydın tarafından karşılanan Alagöz, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde incelemelerde bulunarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aydın'dan ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra yüz yüze eğitim çalışmalarını ve okullarda alınan salgın tedbirlerini yerinde görmek için Sincik Dilektepe İlkokulu ve Sincik Çamdere İlk/Ortaokullarını ziyaret etti. Okullarda İdareci ve Öğretmenlerden salgın dönemi yüz yüze eğitim ve okullarda alınan salgın tedbirleri hakkında bilgi aldı. Yüz yüze eğitime devam eden öğrencilerin derslerine girerek bir süre sohbet etti, derslerine katıldı.

Okul ziyaretlerinde sosyal mesafe kurallarına uyum, maske kullanımı ve temizlik çalışmalarını yerinde gören Ahmet Alagöz, "Yaptığımız okul ziyaretlerinde maske, mesafe, hijyen kurallarına azami derecede uyulduğunu görüyoruz. Bu kurallar öğrenci ve öğretmenlerimizin sağlığı için çok önemli.  Bu süreçte emek ve gayret gösteren tüm idareci, öğretmen ve personellerimize teşekkür ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Sincik’te çeşitli temaslarda bulunduktan sonra ilçeden ayrıldı.