YEREL
Giriş Tarihi : 05-03-2021 02:52   Güncelleme : 10-03-2021 03:41

Ahmet Alagöz’ün Köy Okullarına Ziyaretleri Devam Ediyor

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, bugün çeşitli temaslarda ve incelemelerde bulunmak için Samsat İlçemizdeydi. Samsat'ta İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın tarafından karşılanan müdür Alagöz, Abdullah Akın'dan Samsat İlçesindeki yüz yüze eğitim, uzaktan eğitim ve okulların eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ahmet Alagöz’ün Köy Okullarına Ziyaretleri Devam Ediyor

 

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Samsat İlçemizde yüz yüze eğitime başlayan köy okullarımızdan Uzuntepe İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek yüz yüze eğitim çalışmalarını yerinde inceledi. İl Müdürü Ahmet Alagöz'e bu inceleme gezileri sırasında Samsat İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın eşlik etti.

Uzuntepe İlk/Ortaokulunda öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Alagöz "Öğrencilerimizi sınıflarında görmek bizleri çok mutlu ediyor, hep birlikte aldığımız tedbirler sonucunda okullarımızı eğitim öğretime hazır hale getirdik. Gerek öğrencilerimiz gerekse öğretmenlerimiz okullarını çok özledi. Yüz yüze eğitime başlayan okullarımıza yaptığımız ziyaretlerde bunu öğrencilerimizin gözlerindeki sevinçten anlayabiliyoruz. Salgın tedbirlerine uyarak ilimizde ki vaka sayılarını düşürmemiz; diğer okullarımızın da bir an önce yüz yüze eğitimlerine başlaması için çok önemli. Bu hepimizin sorumluluğudur. Salgın tedbirleri bakımından hayati öneme sahip üç altın kural; “maske- mesafe-hijyen”e titizlikle uymamız gerekiyor" dedi.