SPOR
Giriş Tarihi : 26-03-2021 03:13   Güncelleme : 02-04-2021 03:26

Çelikhan Spor Futbol Kulübünden Kaymakam Necdet Uçar’a Ziyaret

Çelikhan Spor Futbol Kulübü yöneticisi Ebubekir Selçuk, teknik direktörü Mehmet Sonkaya ve takım kaptanı Mahmut Kan, Çelikhan Kaymakamı Necdet Uçar’ı makamında ziyaret etti.

Çelikhan Spor Futbol Kulübünden Kaymakam Necdet Uçar’a Ziyaret

 

Gerçekleşen ziyarette açıklamada bulunan kulübün yöneticisi Ebubekir Selçuk, Kaymakam Necdet Uçar’a takım başarı durumu hakkında bilgi vererek; “Yetkililerimizle koordineli olarak yapmış olduğumuz çalışmalarla takımımızı iyi bir seviyeye taşımayı düşünüyoruz” dedi.

“Spora karşı sevgisi olan gençlerimizi keşfederek takımımızda yer vermekteyiz”

Ziyaret esnasında açıklamada bulunan Çelikhan Spor Futbol Kulübü yöneticisi Ebubekir Selçuk, takımlarının başarı olabilmesi için yoğun bir çalışma içerisine girdiklerini söyleyerek; “İlçemizde sporun gelişmesi adına elimizi taşın altına koyduk. Çünkü spor bir ilin, ilçenin tanıtımı noktasın oldukça önemli bir husustur. Ayrıca gençlerin boşuna zaman geçirmemeleri için sportif faaliyetlerin yoğun olması gerekir. Bu sebeple bizler spora karşı sevgisi olan gençlerimizi keşfederek takımımızda yer vermekteyiz. Bu gençlerimizin başarılı olabilmesi için yetkililerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışmalarımız devam edecektir. Yetkililerimizle koordineli olarak yapmış olduğumuz çalışmalarla takımımızı iyi bir seviyeye taşımayı düşünüyoruz. Aynı zamanda Çelikhanlı olup ta Adıyaman merkezde veya il dışında olan hemşerilerimizi de ziyaret etmekteyiz. Takımımızın başarılı olabilmesi için bütün herkesi ziyaret etmeye devam edeceğiz. Bugünde ziyaret ettiğimiz Çelikhan Kaymakamımız sayın Necdet Uçar’a gösterdiği misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Sayın Kaymakamımız Necdet Uçar’dan aldığımız destekle takımımız daha da başarılı bir noktaya gelecektir. Bizleri kırmayarak ziyaretimizi kabul eden sayın kaymakamımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çelikhan Kaymakamı Necdet Uçar’da Çelikhan Spor Futbol Kulübü yöneticilerine başarılar diledi. Takım yöneticileri ziyaret sonrasında Kaymakam Uçar’a kulübün atkısını hediye etti.

Haber: Habibe Uçar