SPOR
Giriş Tarihi : 29-04-2021 02:00   Güncelleme : 10-05-2021 02:14

CHP’den Adıyaman 1954 Spor’a Anlamlı Ziyaret

CHP’li siyasetçiler, TFF 3. Lig 4. Grupta mücadele eden Adıyaman 1954 Spor’un elde ettiği başarı sonrasında takım yöneticilerini ve sporcularını tebrik etti.

CHP’den Adıyaman 1954 Spor’a Anlamlı Ziyaret

 

Atatürk Stadyumunda yapılan antrenman anında Adıyaman 1954 Spor’un sporcularını ziyaret eden CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Buluş ve CHP Adıyaman Gençlik Kolları Başkanı Şeyhmus Ocak, il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri takımın oyuncularına ve yöneticilerine başarılar diledi.

“630 bin nüfuslu bir şehir olarak takımımız için tek yürek olacağız”

Adıyaman 1954 Spor’a yapmış oldukları ziyaret esnasında açıklamada bulunan CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Buluş; “Bugüne kadar şehrimizin sorunlarının çözüme kavuşması için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Bizlerin ortak paydası Adıyaman 1954 Spor’dur. Şehrimizin takımı olan Adıyaman 1954 Spor’a olan sevgimiz, şehrimize olan sevgimizin bir göstergesidir. CHP olarak her zaman şehrimizin takımı olan Adıyaman 1954 Spor’un yanında olduk, bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. İl Başkanımız Sayın Burak Binzet, Gençlik Kolları Başkanımız Şeyhmus Ocak, il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile birlikte kulüp başkanımızı, teknik heyeti ve takım kaptanımızı, sporcularımızı idmanda ziyaret ederek başarılar diledik. Şehrimizin güzide markası olan Adıyaman 1954 Spor’umuzu Şanlıurfa deplasmanında yalnız bırakmamayı çok isterdik. Ancak pandemi ve yasaklar buna engel oluyor. Bizler her zaman takımımızın yanında olduğumuz gibi bundan sonrada yanında olacağız. TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekilimiz Abdurrahman Tutdere’de meclis kürsüsünden takımımızın zaferini kutlayacaktır. 630 bin nüfuslu bir şehir olarak takımımız için tek yürek olacağız” dedi.

Adıyaman 1954 Spor’un yöneticileri de CHP’li siyasilerin ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, gerçekleşen ziyaretten dolayı CHP’lilere teşekkür etti.

Haber: Ömer Karakuş