SPOR
Giriş Tarihi : 14-11-2020 00:25   Güncelleme : 19-11-2020 23:42

Spor Camiasından Örnek Davranış

Adıyaman’da, spor alanındaki başarılarıyla adından sık sık söz ettiren iki önemeli isim, bir araya gelerek, sporun ve sporcunun güzelliklerinden bahsetti.

Spor Camiasından Örnek Davranış

 

Adıyaman'da Taekwon-do sporunun mimarı olan Mehmet Han, Kick Boks Milli Takım Antrenörü Haluk Erdoğan’a nezaket ziyaretinde bulunarak, kendi eliyle yazmış olduğu plaketi takdim etti. Adıyaman'ın ilk resmi Taekwon-do Antrenörü Mehmet Han’ın, bu ziyaretle birlikte önemli bir yeteneği daha ortaya çıktı. Antrenörlük dışında Kaligrafi ve Hat sanatındaki ustalığı ile de dikkatleri üzerine çeken Mehmet Han, “On parmağında on marifet’ deyimini bir kez daha hatırlattı. Adıyaman’ın iki önemli değerinin bir araya gelerek, spor camiası adına örnek bir davranış sergilemelerinin yanı sıra, farklı yetenek ve meziyetleri olduğu da kamuoyu tarafından öğrenildi.

Ziyaret esnasında antrenörler Mehmet Han ile Haluk Erdoğan, yaptıkları görüşme ve plaket takdimindeki nezaketleri ile taktir edildi.

Kick Boks Milli Takım Antrenörü Haluk Erdoğan plaketten dolayı ayrıca memnun olduğunu belirterek, Taekwon-do Antrenörü Mehmet Han’a teşekkür etti.