GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-05-2021 00:52   Güncelleme : 21-05-2021 01:29

Üçüz Çocukları Oldu Mama Alacak Paraları Yok

Adıyaman’da üçüz çocuğu olan Akboğa ailesi maddi durumları iyi olmadığı için çocukların masraflarını karşılayamıyor. Hayırsever vatandaşlara seslenen Akboğa ailesi çocuklarının mama, bez ve diğer giderlerinin karşılanması için kendilerine uzanacak eli bekliyor.

Üçüz Çocukları Oldu Mama Alacak Paraları Yok

 

Yakın bir zamanda dünyaya gelen üçüz çocuklarının mutluluğunu yaşayan Akboğa ailesi hayat şartlarının el vermemesinden dolayı çocuklarının giderlerini karşılayamıyor.

Dünyaya gelen üç çocuğunun bez, mama ve diğer masraflarını karşılamakta sıkıntı yaşadıklarını söyleyen üçüz çocukların annesi; “Eşimin sigortalı bir işi olmadığı için aylık bir gelirimiz yoktur. Eşim yevmiyeli işlerde çalışarak evimizi geçindirmeye çalışıyor. 4 kişilik bir aileyken üçüz çocuklarımız oldu. Üç çocuğumun masraflarını karşılayamadığımız için oldukça mağdur bir durumdayız. Aynı anda üç çocuğa mama, bez almak çok zor. Sabit bir maaşımız olmadığı için çocuklarımızın bez ve mamalarını alamadığımız da oluyor. Böylesine zor bir zamanda çoğu zaman eşim iş bulamıyor. Çünkü eşim günlük bir iş olduğu vakit ancak çalışabiliyor. İş olmadığı zamanda herhangi bir şekilde çalışamıyor. Üç çocuğumun dışında iki çocuğumda var. Toplamda 7 kişinin masraflarını çıkarmak oldukça zor. İnşallah hayırsever vatandaşlarımız bizlere yardımcı olurlar. Çocukların bezlerini ve mamalarını alamadığımız için çok mağdur durumdayız. Bu zor günlerde bizlere yardımcı olacak olan hayırseverlere ömür boyu dua edeceğiz. Rabbim bu zor günlerde bizlere yardımcı olsun. Üçüz çocuklarım için yardım etmek isteyen hayırsever vatandaşlarımız olursa 05416190705 nolu hattımızdan bizlere ulaşabilirler” dedi.

Haber: Fatma Karakuş